I o to chodzi - Rafał Bauer Blog

współpraca

Z każdego marszu wracam zawsze bogatszy o nowe doświadczenia. Nie ma znaczenia, czy jest to krótki kilkudniowy wypad, czy długodystansowa samotna podróż przez dzikie tereny. Jestem szczęśliwy, gdy mogę się nimi podzielić i opowiedzieć o swoich przejściach.

Prezentacje są zawsze dopasowane do tematyki spotkania, zainteresowań publiczności i specyfiki miejsca. Niezależnie od tego, czy jest to festiwal podróżniczy, małe bistro, szkoła podstawowa, wyższa, czy prywatna firma. Chętnie poprowadzę warsztaty trekkingowe, zaplanuję ciekawą trasę, przygotuję team do wyjazdu lub będę mu towarzyszyć na miejscu.

Zapraszam do kontaktu.

W Rock Radio

Jako autor bloga, gościłem w kilku audycjach radiowych, programach telewizyjnych na żywo i na łamach wielu magazynów i gazet. Jeśli moje zdjęcia warte są publikacji, wyprawy opisania i opowiedzenia, a moja osoba godna rozmowy, to zapraszam do kontaktu.

Oto kilka linków:

I o to chodzi, aby sprzęt był najlepszy. Staram się pomagać w doborze odpowiedniego wyposażenia, które odpowiadać będzie podjętym planom. Chętnie wejdę we współpracę z firmami outdoorowymi, które szukają odpowiedniego miejsca na obiektywne relacje. Artykuły sponsorowane są również możliwe, ale czytelnicy zawsze będą poinformowani co nim jest, a co nie.

Skorzystaj z formularza kontaktowego: